Aktiva Yazılım, Kimlikokur ile Hilton Garden Inn İstanbul Airpor'ta
İş ortaklarına yeni kazanç alanları sağlarken, hizmet verdiği müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen, dijital tanılama teknolojileri konusunda uzman Aktiva Yazılım, Hilton Garden Inn İstanbul Atatürk Airport projesinde, otelin talepleri doğrultusunda ONQ programı ile entegrasyon sürecini sorunsuz şekilde tamamladı.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      
 
 
 

Kuruluşlarından bu yana bilgi ve tecrübeye verdikleri önem, profesyonellik ve güven esasına dayalı iş yapış biçimleri sayesinde Türkiye’nin önde gelen yazılım firmalarını portföylerine katmayı başardıklarını söyleyen Aktiva Yazılım’dan Orçun Arslan, “İş ortaklarımıza yeni kazanç alanları sağlayarak, hizmet verdikleri müşterilerinin memnuniyetini en üst seviyede tutmalarına yardımcı oluyoruz” dedi.

Firmanın ana ürünü “KimlikOkur” ile 2011’den beri ağırlıklı olarak turizm ve sağlık sektörüyle çalıştıklarını ifade eden Arslan, KimlikOkur’un, kimlik bilgilerini kaydedip, sakladığını ve her yerde kullanılabildiğini belirtti. Arslan, sistemle ilgili şu bilgileri verdi: “KimlikOkur, dünyadaki tüm kimlik ve pasaportları okuyup tanıyabilen, resim ve metin olarak saklayıp, Windows ortamındaki tüm programlara aktarabilen bir yazılım. Tüm ülke pasaportlarını ve çizgi kodlu ülke kimliklerini yüzde 100 doğrulukla okuyabiliyoruz. Ürün ayrıca kimliğin tipini, önünü ve arkasını otomatik olarak algılayabildiği gibi Türkçe karakterleri İngilizce’ye çevirebilme özelliğine de sahip. KimlikOkur ayrıca, bilgiye güvenli ulaşım, arşivleme ve maliyet konularında da avantajlar sağlıyor. Sistem kayıt için harcanan zamanı en aza indirip, hatayı ortadan kaldırıyor. Böylece müşteri memnuniyetini artırıp, hizmet kalitesini yükseltiyor. Paket niteliğinde olduğundan, tek başına kullanılabildiği gibi farklı yazılımlarla da kolayca entegre olabiliyor. Tüm kullanıcılarımıza Abbyy Fine Reader'ın orijinal lisansı da veriyoruz. Sistem şu an 300 otelde ve kamu kurumlarında aktif olarak kullanılıyor.”

“Hilton Otelleri, turizm dünyasının en prestijli markalarından”
KimlikOkur’un, yapısı gereği kimlik bilgilerinin tutulması gereken her noktada kullanılabilen bir ürün olduğunu belirten Arslan, ürünün doğruluk oranı ve hızının kendilerine yeni alanlar açtığını ifade etti. Türkiye’deki hemen hemen tüm Hilton’larla çalıştıklarını vurgulayan Arslan; “Bu durum Hilton Garden Inn İstanbul Airport projesinde de olmamızı sağladı. Çalışmalarımızı titizlikle yürüttük ve tesisin istekleri doğrultusunda hareket ettik. Projenin en
önemli ayağı olan, Hiltonların kullandığı ONQ programıyla entegrasyon sürecini sorunsuz olarak tamamladık. Checkin işlemleri son derece hızlı ve hatasız olarak gerçekleştirilebiliyor. Hilton Otelleri, turizm dünyasının en prestijli markalarından biri. Dolayısıyla otelin her köşesinde, personelinde ve hizmetlerinde yüksek standartların izi var” dedi.

 
 

� 2023 KimlikOkurOtel.com. All rights reserved.