08 Sep

Turizm Eğitimcileri Elektra Akademi'de Buluşacak

Değerli Turizm Eğitimcileri;

2600’den fazla referansıyla Türkiye’nin en çok tercih edilen Otel Yönetim Yazılımı olan “Elektra”nın üretici firması Talya Bilişim olarak, geleceğin turizm profesyonellerini yetiştiren eğitimcilerin turizm teknolojileri hakkında bilgilendirilmesinin ve görüşlerinin alınarak teknolojiye yön verilmesinin, sektörün geleceği açısından önemli olduğunu düşünüyoruz.

Bu doğrultuda Elektra Akademi olarak, tüm turizm eğitimcilerini, 26-27 Kasım 2015 tarihinde Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi’nde gerçekleşecek ücretsiz eğitim toplantısına davet ediyoruz. Siz değerli eğitimcilerin katılımları ile Elektra Akademi’de, teknolojik yenilikler ve Elektra’daki son güncellemeler paylaşılacağı gibi aynı zamanda sizlerin görüşlerinizi, beklentilerinizi  ve yönlendirmelerinizi de heyecanla dinliyor olacağız.

Eğitimimize katılanlara kendi derslerinde kullanabilecekleri eğitim kiti (Elektra Otel Otomasyonu Programı, Kullanma Kılavuzu, Detaylı sunumlar) ile  Elektra Onaylı Eğitimci Sertifikası verilecektir.

Eğitime katılım ücretsizdir . Konaklama dahil değildir; ilgilenenlere anlaşmalı tesislerin toplantı için özel indirimli fiyatları  gönderilebilir.

Kontenjan sınırı nedeniyle ilgilenen eğitimcilerimizin  telefon fax veya mail ilekayıt yaptırmalarını rica ederiz.

 

Ekin MAVİ

Halkla İlişkiler Sorumlusu

Tel : 312 440 00 65 -  533 278 80 98

[email protected]    

 

Elektra Akademi Nedir? Elektra’nın 20 yıllık bilişim tecrübesinin, akademik bakış açılarıyla birleştirilmesini sağlayacak özel bir proje  olarak hayata geçirilmiştir. Bu proje, eğitim organizasyonları ve yayınları ile Türk Turizminin gelişimi için hizmet verecektir.

Paylaş